CHARTER ANTALYA

View photos

Description

Pakete me charter, pushime verore


Program

 • 1

  ANTALYA 2023

  Antalia është vendpushimi më i madh ndërkombëtar detar i Turqisë, i vendosur në Rivierën Turke, njohur ndryshe per zonen si "kryeqyteti i turizmit".

  Ne kete destinacion gjeni nje larmishmeri zgjedhjesh resortesh te pershtatshem per kategori te ndryshme pushuesish.

 • 2

  HOTELE FAMILJARE

  Nese deshironi hotele familjare ku ju te relaxoheni dhe femijet te argetohen ju sygjerojme hotelet meposhte qe disponojne dhe Aqua Park:
  Q Premium, Pirates Beach, Aria Resort, Selectum Family, Kremlin Palace, Nirvana Cosmopolitan, Rixos the Land of Lagends.

 • 3

  ADULTS ONLY/HONEYMOON

  Nderkohe per ata qe deshirojne resorte ne konceptin adults only apo nje ambjent qe u fal privatesi, ne kemi sugjerimet tona dhe per ju. Muajin e mjaltit mund ta kaloni ne Antalya kete vit ne hotele si:
  Selectum For Two - Side
  Selectum Luxury Resort Belek (Premium Suite with Spa Bath)
  Cullinan Belek (Lagoon Golf Swim -up)
  Max Royal Belek (Maldive Villas)
  Ella Exelence Resort Belek (Elegance Sea View With Spa Bath)

  Nje nga eksperiencat me unike qe mund te perjetoni ne Antalia pergjate ketij viti eshte arratisja ne Selectum Lucury Oriental, nje resort ku relaxi eshte kryefjala dhe ku motivet dhe arkitektura do tiu bejne te perjetoni ndjesite e Azise Lindore. 

 • 4

  HOTELE EXCLUSIVE ME CMIME EKONOMIKE

  NISJE NE 20 MAJ/ 6 NETE

  -Aydinbey Gold Dreams - 499 euro/person

  -Meridia Beach Hotel – 509 euro/person

  -Aventura Park – 525 euro/person

  -Q Premium Resort – 619 euro/person

  -Selectum Family Comfort Side – 635 euro/person

  -Selectum Comfort - 645 euro/person
  -Aria Resort & Spa – 675 euro/person

  -Bosphorus Sorgun - 675 euro/person

  -Kremlin Palace - 699 euro/person

  -Akka Alinda - 789 euro/person
  -Selectum Family Resort – 839 euro/person

  -Titanic Deluxe Golf Belek - 1049 euro/person
  -Ela Exellence – 1380 euro/person

  -Selectum Luxury Resort - 1379 euro/person

  *2 femije falas ne hotel ne varesi te disponueshmerise*

 • 0

  SHENIM

  - Per data specifike dhe sygjerime te personalizuara per kerkesen tuaj plotesoni formen e aplikimit ne te djathte dhe agjentet tane do t'iu kontaktojne sa me shpejte per t'iu asistuar.

  - Të gjithë klientët që udhëtojnë për në Turqi duhet të kenë pasaportë të vlefshme për 6 muaj duke filluar nga dita e pare e hyrjes.

  -Per qendrimin ne resort aplikohen oraret si meposhte:
  Check in: 14:00
  Check out: 12:00.
  Per early check in ose late check out behet kerkese ne recepsion dhe ne varesi te disponueshmerise se resortit mund te qendroni me gjate kundrejt nje kostoje extra.


Included

 • Shoqërues shqiptar
 • Akomodimi ne resort sipas perzgjedhjes
 • Bagazhe te plota 20 kg
 • Transfertat aeroportuale
 • Koncepti all inclusive/ ultra all inclusive
 • Fluturimi direkt me charter

Not included

 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet

Location