CHARTER BODRUM

View photos

Description

Pakete me charter, pushime verore


Program

 • 1

  PERSE TA VIZITOJ

  Gadishulli i Bodrumit eshte nje location i vogel me larmishmeri dhe aktivitete te shumta. Si nje nga zonat me ekskluzive te rivieres Turke ne kete destinacion mund te gjeni ushqim te mire, hotele luksoze dhe shume atraksione per te vizituar.

  Cfare mund te beni brenda nje dite ne Bodrum?
  -Te provoni kuzhinen tradicionale
  -Te vizitoni dyqanet e vogla artizanale
  -Te vizitoni kalane e Bodrumit
  -Te beni xhiro me varke ose jaht pergjate rivieres
  -Te eksploroni rrugicat shumengjyreshe

 • 2

  SYGJERIMET TONA

  Ne Bodrum do te gjeni resorte te pershtatshme per te rritur dhe per ata qe duan te kalojne pushimet sebashku me femijet ne aqua park-et me te medhenje te zones.

  NISJE NE 10 QERSHOR/ 7 NETE

  MY ELLA BODRUM RESORT & SPA 720 euro/person

  Yasmin Bodrum Resort 769 euro/person

  Duja Bodrum 789 euro/person

  La Blanche Resort & Spa 900euro/person

  Baia Bodrum 979 euro/person

  La Blanche Island 999 euro/person

  Kefaluka Resort 1000 euro/person

  TITANIC LUXURY COLLECTION BODRUM 2222 euro/person

  Lujo Art & Joy Hotel 4350 euro/person • 0

  SHENIM

  - Per data specifike dhe sygjerime te personalizuara per kerkesen tuaj plotesoni formen e aplikimit ne te djathte dhe agjentet tane do t'iu kontaktojne sa me shpejte per t'iu asistuar.

  - Të gjithë klientët që udhëtojnë për në Turqi duhet të kenë pasaportë të vlefshme për 6 muaj duke filluar nga dita e pare e hyrjes.

  -Per qendrimin ne resort aplikohen oraret si meposhte:
  Check in: 14:00
  Check out: 12:00.
  Per early check in ose late check out behet kerkese ne recepsion dhe ne varesi te disponueshmerise se resortit mund te qendroni me gjate kundrejt nje kostoje extra.


Included

 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Bagazhe dore 8 kg + valixhe 20 kg
 • Akomodimi ne resort sipas perzgjedhjes
 • Koncepti all inclusive/ ultra all inclusive
 • Fluturimi direkt me charter

Not included

 • Gjithcka e papërmendur me sipër.

Location