CHARTER SHARM EL-SHEIKH

Description

Pakete me charter, pushime verore


Program

 • 1

  PERSE TA VIZITOJ

  Sharm el-Sheikh eshte nje qytet turistik egjiptian midis shkretetires se Gadishullit Sinai dhe Detit te Kuq. Eshtë i njohur per plazhet e tij te mbrojtura me rere, ujin e kristalt dhe shkembinjte koralore.

  Ne kete destinacion mund te kryeni aktivitete si:
  -Aktivitete nenujore: skuba diving, snorkelling, surfing.
  -Ekskursione 1 ditore per te vizituar qytetin e Cairo dhe piramidat.
  -Boat Trips

 • 2

  SYGJERIMET TONA

  NISJE NE 6 QERSHOR/ 6 NETE

  REGENCY PLAZA AQUA PARK AND SPA – 629 euro/person

  SHARM DREAMS RESORT – 669 euro/person

  NOVOTEL BEACH HOTEL - 800 euro/person

  Parrotel Lagoon Resort Sharm El Sheikh – 840 euro/person

  RIXOS PREMIUM SEA GATE – 1139 euro/person

  SUNRISE MONTEMARE RESORT 1269 euro/person

  Meraki Resort Sharm el-Sheikh- 1359 euro/person

  Royal Savoy Hotel 1569 euro/person

 • 3

  SHENIM

  - Per data specifike dhe sygjerime te personalizuara per kerkesen tuaj plotesoni formen e aplikimit ne te djathte dhe agjentet tane do t'iu kontaktojne sa me shpejte per t'iu asistuar.

  - Të gjithë klientët që udhëtojnë për në Egjipt duhet të kenë pasaportë të vlefshme për 6 muaj duke filluar nga dita e pare e hyrjes.

  - Per hyrjen ne Egjipt shtetasit Shqiptar marrin visa on arrival ne Aeroport ne vlere 25-30 dollar.

  -Per qendrimin ne resort aplikohen oraret si meposhte:
  Check in: 14:00
  Check out: 12:00.
  Per early check in ose late check out behet kerkese ne recepsion dhe ne varesi te disponueshmerise se resortit mund te qendroni me gjate kundrejt nje kostoje extra.


Included

 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Bagazhe dore 8 kg + valixhe 20 kg
 • Akomodimi ne resort sipas perzgjedhjes
 • Koncepti all inclusive/ ultra all inclusive
 • Fluturimi direkt me charter

Not included

 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet

Location