HOTELE NË MALIN E ZI

View photos

Description

Perjeto magjine e hoteleve Luxury me cmimet me konkuruese ne treg.


Program

 • 1

  MONTENEGRO

  Është e mahnitshme se si vija bregdetare e Malit të Zi 295 km e gjatë është e mbushur me disa nga plazhet më piktoreske në botë.Me poshte do te gjeni disa nga hotelet me te mira qe vizitohen jo vetem ne vere por gjate gjithe vitit.

 • 2

  Rrjeti i hoteleve IBEROSTAR

  Rrjeti Iberostar eshte i njohur për gamën e jashtëzakonshme të shërbimeve, duke ju siguruar që të shijoni një përvojë gjithëpërfshirëse pushimesh; akomodim, ngrënie, argëtim dhe një sërë lehtësish dhe shërbimesh të tjera të përfshira.Pergjate bregdetit Malazez gjeni disa hotele nga ky rrjet:

  - IBEROSTAR BELLEVUE - I njohur per konceptin e tij All Inclusive dhe Child Friendly, ky hotel ju premton pushime vere te paharrueshme.Cmimi fillon nga 50 euro/person/nate.

  - IBEROSTAR SLAVIJA 5* - Nese kerkoni nje hotel luks, me ushqim fantastik dhe infinity pool, ky hotel eshte i duhuri.Cmimi fillon nga 55 euro/person/nate (mengjes + darke).

  - IBEROSTAR HERCEG NOVI - Me një pishinë te jashtme fantstike, restorant dhe 4 bare, Iberostar Herceg Novi ofron akomodim me një vendndodhje buzë detit. Fillon nga 45 euro/person/nate All Inclusive.

 • 3

  BLUE KOTOR BAY

  Blue Kotor Bay eshte nje hotel me konceptin Adults Only.Ai ofron ambejnte fanstike dhe dhoma ne trajte suitash.Ju mund te zgjidhni mes dhomave standarde deri tek ato qe permbajne jacuzzi te jashtme apo pishine te jashtme private.
  Nese qendroni me shume dite ne ju sugjerojme ti bashkoheni klasave te joga-s apo aktiviteteve te ndryshme qe hoteli ofron.

  Cmimi fillon nga 65 euro/person/nate (mengjes + darke).

 • 4

  AVALA RESORT

  I rinovuar se fundmi, Avala Resort ka vendndodhjen me fantastike.I shtrire ne qytetin e vjeter te Budvas, pishina e tij e jashtme ka pamjen me fantastike qe do mund te gjeni ne Budva.Ju mund te zgjidhni te qendroni ne dhomat standarde apo suita dhe mund te perdorni facilitetet e tij si pishine e jashtme/brendshme, sauna, hammam etj.

  Cmimi i tij fillon nga 49 euro/person/nate (me mengjes).

 • 5

  THE CHEDI LUSTICA BAY:

  Pergjate bregdetit malazez, midis maleve madhështore, do të gjeni The Chedi Luštica Bay - një hotel luksoz me 5 yje 16 km larg Tivatit.Ky hotel luksoz, ka 111 dhoma dhe suita jashtëzakonisht elegante, dy restorante, dy bare, një plazh privat, një Spa të frymëzuar nga Azia, një pishinë të brendshme dhe një Infinity Pool. 

  Cmimi fillon nga 80 euro/person/nate (me mengjes).

 • 6

  DISA SUGJERIME TE TJERA:

  - Splendid Conference & SPA Resort 
  - Dukley Hotel & Resort
  - The One & Only Portonovi
  - Regent Porto Montenegro
  - Tree Canne Hotel
  - Hotel Maestral

 • 7

  SHENIM:

  Per data specifike dhe sugjerime te personalizuara mbi kerkesen tuaj,plotesoni formen e aplikimit ne te djathte dhe agjentet tane do t'iu kontaktojne sa me shpejte per t'iu asistuar.


Included

Not included


Location