MALDIVE ME AVION, INDIVIDUAL

View photos

Description

 Paketa All inclusive. Destinacioni perfekt per te kaluar muajin e mjaltit apo per te udhetuar me njeriun e zemres. Paketa turistike All inclusive  2024 ne Maldive.


Program

 • 1

  Pushime në Maldive

  Pushime në Maldive

  Përkufizimi i muajit të mjaltit: një festë që të sapomartuarit e marrin, zakonisht në një destinacion ekzotik dhe romantik.

  Përkufizimi i Maldiveve: Një destinacion ekzotik dhe romantik i më shumë se 1000 ishujve koralorë idealë per ata qe deshirojne te kalojne nje kohe privatesie ne cift.

  Pushime në Maldive, destinacionin më të kërkuar ekzotik. Zenith Travel ju ofron paketa turistike All Inclusive në resortet fantastike në ishujt Maldive.

   

 • 2

  KOHA ME E MIRE PER TA VIZITUAR:

  Koha më e mirë për të vizituar Maldivet me paketat turistike është midis nëntorit dhe prillit. Ne ju rekomandojmë të qëndroni ne keto resorte turistike Maldive gjatë Marsit dhe Prillit (duke përjashtuar festat e Pashkëve kur çmimi është më i shtrenjtë) kur do të shijoni mot të nxehtë e të thatë dhe resorte më të qeta.

  Temperatura mesatare: 27°C

  Temperatura me e lartë: 29°C

  Temperatura me  e ulët: 25°C

  Temperatura e detit: 28°C

   

 • 3

  ARSYE PER TA VIZITUAR

  - Ofron plazhe dhe resorte mahnitese.

  - Perjeto ndjesine e vertet te nje destinacioni LUXURY.

  - Provo gatime nga kultura te ndryshme me shije fantastike.

  - Ekskursione te ndryshme qe asnje dite te mos jete e merzitshme.

  - Lidhuni me shume me partnerin tuaj gjate kesaj periudhe relaksi dhe privatesie.

  - Ishujt Maldive

   

 • 4

  SUGJERIMET TONA:

  * Per te perjetuar magjine e vertete zgjidhni gjithmone akomodimin ne vilat mbi uje*

   

  Meeru Island Resort & Spa

  Kuda Villingili Resort Maldives

  Kagi Maldives Spa Island

  Cinnamon Velifushi Maldives

  Riu Palace Maldivas

   

  .

 • 5

  SHENIM:

   

  Per data specifike dhe sygjerime te personalizuara per kerkesen tuaj plotesoni formen e aplikimit ne te djathte dhe agjentet tane te Zenith Travel do t'iu kontaktojne sa me shpejte per t'iu asistuar per paketa turistike Maldive. Ishujt Maldive.


Included

 • Bileta e avionit vajtje – ardhje.
 • Bagazhe dore 8 kg + valixhe 20 kg
 • ALL INCLUSIVE
 • Akomodimi ne resort sipas perzgjedhjes

Not included

 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet

Location