PLAZH NE HALKIDIKI

View photos

Description

Një kombinim befasues i blusë dhe jeshiles. Në formë si tridenti i Poseidonit, dhëmbët e Halkidikit dalin në detin Egje. Pyjet me gjelbërim të harlisur shtrihen deri në breg të detit, ku reflektimet e dritës së artë të diellit shtojnë ngjyra të gazuara në ujërat e bruztë.


Program

 • 1

  PERSE HALKIDIKI?

  Halkidiki është një destinacion shumë i njohur për pushime në Greqinë Veriore. Ai është i famshëm për resortet fantastike, peizazhet natyrore qe  të lëne pa frymë dhe plazhet ekzotike.

 • 2

  DISA NGA PLAZHET ME TE BUKURA:

  - Kalamitsi Beach
  - Alykes beach
  - Toroni Beach
  - Kalogria Beach
  - Lagomandra beach.

 • 3

  SUGJERIMET TONA:

  1. Ikos Oceania. Resort (All-Inclusive)

  2. Porto Carras Grand Resort

  3. Avaton Luxury Hotel & Villas 

  4. Potidea Palace

  5. Sani Beach Resort

 • 4

  SHENIM

  EXTRA TRANSPORTI PERGJATE GJITHE VERES, CDO TE MARTE DHE TE PREMTE NE CMIMIN 55 EURO/PERSON VAJTJE-ARDHJE.

   

  Per data specifike dhe sugjerime te personalizuara mbi kerkesen tuaj,plotesoni formen e aplikimit ne te djathte dhe agjentet tane do t'iu kontaktojne sa me shpejte per t'iu asistuar.


Included

Not included


Location