PLAZH NE MAL TE ZI

Description

Vera në Mal të Zi është një përvojë magjepsëse me plazhet e saj të gjata me rërë dhe terrenet e thyer. Ky është vetëm një përmbledhje e asaj që mund të prisni të shihni në këtë vend të mrekullueshëm. Ka shumë parqe kombëtare, apo plazhe te ndryshme për t'ju mbajtur të zënë gjatë gjithë qëndrimit tuaj.


Program

 • 1

  Perse Mali i Zi?

  Mali i Zi duhet të jetë destinacioni juaj i ardhshëm i pushimeve. I vendosur në juglindje të Evropës dhe i vendosur në bregun e Adriatikut, Mali i Zi është një vend i vogël, por siç thuhet - gjërat e mira vijnë në paketa të vogla! Mali i Zi ofron peizazhe të jashtëzakonshme, histori magjepsëse, kulturë të pasur dhe kuzhinë të shijshme!

 • 2

  Plazh ne Budva

  Në verë qyteti me të vërtetë gjallërohet dhe atmosfera është vërtet argëtuese. Plazhet dhe restorantet janë të mbushura me turistë dhe ka një skenë të gjallë të jetës së natës. Budva është gjithashtu e njohur për klubin e saj të madh të natës në ajër të hapur, Top Hill, i cili tërheq DJ nga e gjithë bota.
  Disa nga plazhet me te mira:
  - Jaz Beach
  - Mogren Beach
  - Richard's Head Beach
  - Slovenska Plaza Beach
  - Sveti Stefan Resort.

 • 3

  Plazh ne Kotor

  Kotorri njihet si qyteti më i bukur në bregdetin e Malit të Zi. Në veçanti, Kotorri është i njohur për qytetin e vjetër mesjetar dhe fortifikimet e shekullit të 16-të që ngrihen në kodër për ta mbrojtur atë.
  Disa nga plazhet me te mira:
  - Ploce Beach
  - Bajova Kula Beach
  - Trsteno Beach
  - Kotor Beach

 • 4

  Plazh ne Tivat

  Gjatë verës - Qyteti i Tivatit është i vendosur në zemër të gjirit më të bukur dhe më të madh të Mesdheut, Boka Kotorska. Ky qytet është plot me natyrë të bukur dhe përrallore.Tivati njihet per resortet fantastike dhe dyqanet Luxury, nje vend shume prane Shqiperise qe do tiu bej te ndjeni luksin e jeteses.
  Disa nga plazhet me te bukura:
  - Plavi Horizonti Beach
  - Kalardovo Beach
  - Ponta Seljanova plaza.

 • 5

  SHENIM:

  Per data specifike dhe sugjerime te personalizuara mbi kerkesen tuaj,plotesoni formen e aplikimit ne te djathte dhe agjentet tane do t'iu kontaktojne sa me shpejte per t'iu asistuar.


Included

Not included


Location