SEOUL ME AVION, INDIVIDUAL

View photos

Description

Seuli është destinacioni më fantastik, duke ofruar gjithçka nga ushqimi i jashtëzakonshëm, kultura antike magjepsëse, arti modern, moda dhe teknologjia, si dhe njerëzit më miqësorë që duan që ju të doni qytetin dhe vendin e tyre.


Program

 • 1

  PERSE TA VIZITOJ?

  Seuli është qyteti i përsosur për të përjetuar një përzierje të jashtëzakonshme të luksit modern dhe kulturës tradicionale. Tempujt dhe pallatet në të gjithë qytetin u japin vizitorëve një pamje unike të historisë qindra vjeçare, me kopshte të dekoruara bukur dhe dizajne unike arkitekturore.

 • 2

  TOP ATRAKSIONET

  - Gyeongbokgung Palace 
  - Lotte World
  Seoul 
  - Hongdae Street
  - Nami Island
  - Namsan 
  Seoul Tower
  - Bukchon Hanok Village

 • 3

  PYETJE QE DUHET TI DREJTONI AGJENTEVE TANE:

  - Cilat jane pikat kryesore qe duhet te vizitoni?

  - Si mund te shkurtoni kohen e harxhuar ne pritje te hyrjeve te atraksioneve?

  - Sa dite do te mjaftonte per ti marre me te miren ketij destinacioni dhe ne cfare rradhe duhet ti viztoj TOP ATRAKSIONET?

  - Cila eshte periudha me e mire per ta vizituar?

  - Transporti vendas me i mire/lire qe mund te sugjerohet.

  - Zona qe duhet shmangur gjate vizites ne kete qytet.
  -Si mund te siguroj vizen hyrese?

 • 4

  SUGJERIME QE NUK DUHEN NEGLIZHUAR

  Seuli është një qytet i jashtëzakonshëm sepse shumica e bukurisë së tij është një përzierje e ndërtesave luksoze dhe mrekullive natyrore.Seuli është një qytet plot gjallëri plot pallate të vjetra dhe Skyscrapers moderne. Në Seul, ju endeni pa probleme nga rrugët e vjetra simpatike në bulevardet e gjera me ndertesat e larta. Mund të blini pajisjet më të reja te tekonologjise dhe të zhyteni në jetën e natës në lagjen e modës Itaewon.Edhe pse Seuli është një qytet i shtrenjtë, ka shumë gjëra falas për të bërë gjatë një udhëtimi tuaj në Korenë e Jugut. Nëse po vizitoni Seulin me një buxhet jo shume te larte, mund të vizitoni shumë muze të ndryshëm dhe të hani ushqim të lirë në rrugë në tregjet e shumta.

 • 5

  SHENIM:

  Per data specifike dhe sugjerime te personalizuara mbi kerkesen tuaj,plotesoni formen e aplikimit ne te djathte dhe agjentet tane do t'iu kontaktojne sa me shpejte per t'iu asistuar.


Included

Not included


Location