BUDVA - KOTORR - ULQIN 3 DITE €89

View photos

Description

BUDVA – KOTORR - ULQIN

 • ► MAJ 6, 13, 20, 27.
 •  
 • ► HOTEL ANITA 3* €89
 • ► HOTEL BRACERA 4* €99
  ► HOTEL SLAVIJA 5* €119
 •  
 •  


Program

 • 1

  DITA E PARE

  -Nisja nga Tirana ne oren 06:00.

  -Nisja nga Durresi ne oren 05:15. (Pagese extra €6/person)

  -Nisja nga Elbasani ne oren 05:15.  (Pagese extra €6/person)

  ►(Per realizimin e transfertave nga Durresi dhe Elbasani duhen minimalisht 9 persona pjesemarres)

  Nisja ne oren 06:00 te mengjesit. Pas kalimit te pikes doganore Murriqan, ndalese per te konsumuar mengjesin. I drejtohemi Budves (qyteti me turistik i bregdetit te Malit te Zi, atje mund te shikoni Kalane e Qytetit te Vjeter dhe Portin e qytetit pjese te cilat priten te behen pjese e pasurive historike te UNESCO-s. ( Kemi mundesi te drekojme ne menyre fakultative Sugjerimi yne do jete gjithmone i pranishem). Pas ketij pushimi te kendshem,  Akomodimi sipas hoteleve perkatese. Darka ne hotel. Pas darkes mbremje e lire.

 • 2

  DITA E DYTE

  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit ne hotel nisemi drejt  Kotorrit, i cilesuar si nje nga qytetet me te bukura ne Malin e Zi. Ne Kotor do te vizitojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Gjirin e Kotorit (Opsionale shetitje me anije ne Gjirin e Kotorit 5 euro/personi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Kotor (individuale).Pas vizitave ne Kotor, kthehemi perseri drejt Budves. Akomodimi ne hotel. Darka ne Hotel. Mbremje e lire.

 • 3

  DITA TRETE

  Mengjesi ne hotel. Pas konsumimit te mengjesit, nisemi drejt Ulqinit.Vizitojme qytetin e vjeter te Ulqinit, Kalane, Kulla e Balshajve.Nisja per ne kthim pasdreke. Konsumimi i drekes ne Ulqin ose Shkoder.

  Mberritja ne Tirane, Durres dhe Elbasan ne mbremje.

  Fundi i sherbimit tone!

  ►Duhet te keni me vete:

  -Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

  ►Sugjerim:

  NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE.

  SHENIM

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  0 – 1.99 VJEC (FALAS)
  2 – 11.99 (35 % DISCOUNT )

  12 VJEC DHE SIPER  – PAGESE E PLOTE

  #SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI  PER MBERRITJEN NE DESTINACION APO NDRYSHIMIN E PROGRAMIT NE VARESI TE KUSHTEVE ATMOSFERIKE APO FORCA TE NDRYSHME MADHORE .
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI AS NUK KRYEN RIMBURSIME PER PERSONAT TE CILET REZULTOJNE POZITIV PAS KRYERJES SE TESTIT ANTIGJEN/PCR.
   CMIMET DHE DISPONUESHMERIA E MUZEUMEVE, EKSKURSIONEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE MUNDESOJNE KETO SHITJE.
  PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI LAJMEROHET PERPARA KRYERJES SE SHERBIMIT.

   


Included

 • Akomodimi në hotel 3* ose 4*
 • Transporti me automjet komod
 • Mëngjesi dhe darka
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Pishina dimërore te Hotel Bracera 4*

Not included

 • Hyrja në monumente dhe muzeume.
 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 • Taksa lokale 1.50 EUR për person/natë
 • Shëtitja me anije në Kotorr 5 EUR/personi
 • Taksa e qytetit të Kotorrit 1 EUR/person

Location