BUDVA-KOTOR-ULQIN 2 DITE €65

View photos

Description

VIZITOHEN: BUDVA, KOTOR, ULQIN.

  • ►QERSHOR:22-23, 29-30 - HOTEL LAGUNA 4* ( ULQIN ) - €65/PERSON


Program

 • 1

  DITA E PARE

  ►Dita e pare:

  -Nisja nga Tirana ne oren 06:30.
  -Nisja nga Durresi ne oren 05:45. (Pagesë extra 5 euro/personi)
  (Per realizimin e transfertave nga Durresi duhen minimalisht 9 persona pjesemarres, ne te kundert duhet kryer me transport individual)

   

  Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin.nisemi drejt qytetit te vjeter te Ulqinit ku do te vizitojme kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve etj..

  Pasi te kemi vizituar qytetin e Ulqinit, vazhdojme udhetimin drejt ishullit te Ada Bojana ku do te konsumohet edhe dreka.

  Akomodimi ne hotel, Kohe e lire per plazh prane hotelit ne Safari Beach.
  Konsumimi i darkes ne hotel. 

 • 2

  DITA E DYTE

  Mengjesi ne hotel. Pas konsumimit te mengjesit,Vazhdojme rrugen drejt ishullit te Shen Stefan ku do bejme nje ndalese te shkurter panoramike. Vazhdojme drejt Kotorrit i cilesuar si nje nga qytetet me te bukura ne Malin e Zi. Ne Kotor do te vizitojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Gjirin e Kotorit (Opsionale shetitje me anije ne Gjirin e Kotorit 6 euro/personi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Kotor (individuale).Pas vizites ne Kotorr shetitje ne Porto Montenegro ne Tivat per te konsumuar nje kafe buze detit.  Me pas i drejtohemi qytetit te Budves.vizitojme qytetin e vjeter te Budvas, kercimtaren etj..

  Ndalese e shkurter gjate rruges se kthimit per ne Tirane. Mberritja ne mbremje rreth ores 19.30-20.30.

  ►Sugjerim:

  NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE.


  POLITIKAT E FEMIJEVE
  Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
  0 – 1.99 VJEC (FALAS)
  2 – 11.99 (35 % DISCOUNT)

  12 VJEC DHE SIPER  – PAGESE E PLOTE

  SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI  PER MBERRITJEN NE DESTINACION APO NDRYSHIMIN E PROGRAMIT NE VARESI TE KUSHTEVE ATMOSFERIKE APO FORCA TE NDRYSHME MADHORE .
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

  ► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

  ► DREJT MALIT TE ZI LEJOHET KALIMI VETEM ME KARTE ID OSE PASAPORTE E CILA DUHET TE KETE MINIMALISHT 3 MUAJ VLEFSHMERI NE MOMENTIN QE NISENI NE UDHETIM.

  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PRISHJE TE AUTOMJETIT DERI NE 2h 59min, PAS KSAJ ORE, NESE AUTOMJETI NUK RREGULLOHET APO NUK ZEVENDESOHET AGJENSIA JU RIMBURSON 35% TE CMIMIT TE PAKETES.

   CMIMET E MUZEUMEVE, EKSKURSIONEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE MUNDESOJNE KETO SHITJE. PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI LAJMEROHET PERPARA KRYERJES SE SHERBIMIT.

  REZERVIMI I VENDEVE TE PARA NE AUTOBUS, KA NJE KOSTO EKSTRA 15 EURO/PERSON, VENDET E DYTA KANE KOSTO 10 EURO/PERSON,  VENDET E TRETA KANE KOSTO EXTRA 5 EURO PER PERSON NDERSA PJESA TJETER E VENDEVE TE AUTOBUSIT NUK MUND TE REZERVOHEN DHE MUND TE MERREN VETEM NE MOMENTIN E NISJES.

   
  TE DHENAT E NISJES DERGOHEN MINIMALISHT NJE DITE PERPARA UDHETIMIT ME MESAZH NE NUMRIN TUAJ TE KONTAKTIT. (SIGUROHUNI QE NUMRI JUAJ TE JETE I VENDOSUR SAKTE GJATE MOMENTIT TE REZERVIMIT)


Included

 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Akomodimi në hotel 3* ose 4*
 • Transporti me automjet komod
 • Mëngjesi dhe darka

Not included

 • Hyrja në monumente dhe muzeume.
 • Taksa e qytetit të Kotorrit 1 EUR/person
 • Taksa lokale 1.50 EUR/person
 • Shëtitja me anije në Kotor 6 Euro/person

Review:

SHPRESA ORHAN – 04-06-2024:

Na pelqeu shume udhetimi me ju.Guida ishte fantastik, i mireinformuar dhe i gjindshem ne cdo nevoje. Ju falenderojme shume.

SAFET ZUNA – 29-04-2024:

10/10

ANDUENA PRIFTI – 22-04-2024:

Udhetim shume i bukur dhe stafi shume korrekt.!

XHULI HYSI – 16-04-2024:

Kompania me korrekte dhe e sigurt,cdo udhetim i yni me kete agjensi është nje ekperienc e mbrekullushme dhe e jetuar shume leht.Autobuzat shume komod me drejtues profesionist,drejtuesit e guides shume te afte e bashkpunues.Hotelet e ofruar ne latesin e duhur shume me lart se cmimi paguar.Ne kemi 7 vite qe perdorim paketat tuaja dhe ju jeni nje hap para pretendimeve tona qe rriten bashk me ju.Faleminderit prej zemre

ERIDIANA BAXHA – 15-04-2024:

Te dashur dhe te gjendshem per cdo gje. Thank u Kristula

LUMTURI GJONI – 15-04-2024:

Mire shkoi udhetimi Jemi te kenaqur nga udhetimi Dhe ato besoj u kenaqen nga ne qe ishim ne fund te autobuzit. Une nese udhetoj po me Zenith do udhetoj. Grupi qe kisha une me vete u kenaqen.

ORNELA BALLA – 19-04-2023:

Eksperience shume e bukur!

LORENA GJOSHI – 18-03-2024:

Korrektesia on top, nje mirenjohje per djalin e guides Amarildon dhe drejtuesin e autobusit. Sherbimi maksal dhe nga menaxhuesit e faqes se instagramit

ENEDA SHEHU – 18-03-2024:

Gjithcka shume mire

RAMAZAN TAHIRAJ – 25-12-2023:

Ngelem shum te kenaqur. Ju falenderojm shum.

ILDA PAJAJ – 02-10-2023:

Kam pothuajse dy vjet qe udhetoj me kompanine tuaj dhe kam mbetur e mahnitur me korrektesen tuaj. Udhetimi qe bera fundjaven e shkuar Budva-Tivat-Kotor e vertetoi dhe nje here. Guida ishte nje djale i ri dhe shume i sjellshem e i pergatitur. Vertet bravo !! Ju falenderoj per cdo moment dhe eksperience te bukur qe na dhuroni! Bravo Zenith travel!

ENI ADHMAMI – 26-09-2023:

Very good service

ARTAN ALIMEHMETI – 08-05-2023:

Si gjithmone jeni me te miret!

ERINDA ABDIHOXHA – 01-05-2023:

Organizim i shkelqyer fale perkushtimit dhe pozitivitetit qe tregoi guida jone Viola ❤️

LULJETA DURMISHI – 24-04-2023:

Udhetimi i këndshëm.Hotel shum i mire.Ushqim cilësor.Shoferi dhe shoqëruesi Andi shum të sjellshëm dhe profesionist

TRENDAFILE HIDA – 24-04-2023:

Kemi mbetur shume te kenaqur :)

RENOLS BILALAJ – 21-03-2023:

Pershendetje! Ju faleminderit per fundjaven e bukur qe kaluam nen kujdesin tuaj. Kaluam nje eksperience shume te bukur ne cdo aspect ne Budva, Tivat dhe Kotorr. Jam shume I kanaqur me cdo gje si Transporti, hoteleria, ushqimi si dhe Guida Juaj Amarildo dhe Drejtuesi I Autobuzi. Amarildo u tregua shume i kujdeshme, i duruar dhe me plot deshire per te na shpejguar cdo pyetje apo kerkese tonen. Theksoj Hotel Slavija ishte ne nje standard shume te larte, super Jave te mbare Renols Bilalaj

LUMTURIJE RRABOSHTA – 15-03-2023:

Gjithçka shkelqyeshem!

AMARILDO AHMETAJ – 13-03-2023:

Super udhetim.

GEZIM AJAZI – 13-03-2023:

Great Job

FRANCESKA REXHEPI – 13-03-2023:

Super udhetim, super sherbim!