UDHETIM ME ANIJE NE KARABURUN - SAZAN, 1 DITË €30

Description

SAZAN KARABURUN Vlore 
Udhetime me guide

 • DATAT E UDHETIMIT:

  - QERSHOR: 29, 30.

 • - KORRIK: 03 ,04, 05, 06, 07, 10, 11, 12, 13,
  14, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 31.
  •  
 •  


Program

 • 1

  Tirane - Karaburun - Sazan - Tirane



  PROGRAMI:

  ► Nisja nga Tirana ne oren 06:00.

  ► Nisja nga Durresi ne oren 06:30.

  Vazhdimi i udhetimi drejt qytetit turistik te Vlores. Mberritja ne Vlore. Ne oren 10:00 nisim lundrimin me anijen turistike nga porti kryesor i  qytetit Vlores. 

  Plazh ne Gadishullin e Karaburunit 3-4 ore.

  Pas plazhit ne Karaburun, ndalese dhe vizite rreth 1 ore ne ishullin e Sazanit. Vizite panoramike ne shpellen e Haxhi Alise.Kjo shetitje me anije e mrekullueshme mbaron rreth ores 18:30 – 19:00 ne portin kryesor te qytetit te Vlores.

  Nisja per ne Tirane. Ndalese e shkurter gjate rruges. Mberritja ne Durres dheTirane, ne mbremje.

  Fundi i sherbimit tone!

   

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  0 – 1.99 VJEC PA PAGESE .
  2 – 9.99 VJEC 20% DISCOUNT
  MBI 10 VJEC PAGESE E PLOTE 

  ►Duhet te dini se:

  -Itenerari mund te ndryshoje rradhe vizitash ( ne raste kur dallget nuk e bejne te mundur viziten ne Karaburun me perpara).

  -Ne rast se dallget e detit jane totalisht te papranueshme per te kryer nje nga vizitat e itenerarit me siper dhe anija merr urdher nga kapiteneria e portit mundet qe nje nga destinacionet te mos realizohet.

  REZERVIMI I VENDEVE TE PARA NE AUTOBUS, KA NJE KOSTO EKSTRA 5 EURO/PERSON, VENDET E DYTA KANE KOSTO 5 EURO/PERSON, NDERSA PJESA TJETER E VENDEVE TE AUTOBUSIT NUK MUND TE REZERVOHEN DHE MUND TE MERREN VETEM NE MOMENTIN E NISJES.

  ►Duhet te keni me vete :

  Veshje sportive , atlete , Sandale, Cante shpine, Shishe uji 1 liter.Rroba pambuku per nderrese, Rroba banje , Syze dielli , Fruta te thata , Cokollata .

  ►Sugjerim:

  NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

   

  Zbuloni udhëtime dhe oferta unike me Zenith Travel! Nga turet me anije në Karaburun dhe Sazan, deri te pushimet në Vlore, Dhermi,Sarande dhe Himare. Rezervoni paketat tuaja turistike 3-ditore sot!


Included

 • Transporti sipas programit
 • Shoqërues shqiptar
 • BILETA E ANIJES

Not included

 • Dreka
 • Gjithcka e papërmendur me sipër.

Review:

SUDHIR KUMAR – 04-09-2023:

Good

EGIN VISHA – 21-08-2023:

Super

CAROLINA AMADO VITORINO – 14-08-2023:

Amazing landscapes, guides and staff with an amazing experience of the albanian traditions and food!

TAULANT MUCA – 14-08-2023:

Organizim perfekt sidomos shumë të rregullt me oraret nuk gabojnë min 100% i kënaqur ❤️

SHQIPE HAXHIHYSENI – 14-08-2023:

Shume korrekr.

ADAM RADA – 07-08-2023:

Profesionalidad del guía.

ADENISA TETA – 26-07-2023:

Shumë e kënaqur nga guida juaj dhe nga stafi. Do ju rizgjedhe dhe rekomandoj tek miqtë e mi

ANISA BRAMI – 17-07-2023:

Perhere organizimet me Zenith kane qene nga me te mirat

EMI DUSHKU – 17-07-2023:

Ishte udhetim shum i bukur

LILJANA SHKRETA – 10-07-2023:

Jemi shume te kenaqur.Gjithshka shkoi shume mire. Faleminderit Zenith Travel!

MARSELA BELLO – 10-07-2023:

Nje eksperienc shuume e bukur! ( e cila do perseritet). Gjithcka perputhej me ate qe ju kishit premtuar per te ofruar. Nje falenderim shume i vecant per udherrefyesin dhe shoferin, jane treguar te kujdesshem dhe respektues gjate gjithe udhetimit. Faleminderit per energjine pozitive.

AMI DENISI – 10-07-2023:

Supet

ADMIR FISNIKU – 26-06-2023:

Cdo gje perfekt. Guida shume i sjellshem dhe i pregatitur. Shoferi shume i kujdesshem. Do ja keshilloja te gjitheve.