PRANVERE NE LEFKADA 3 DITE €69

View photos

Description

 •  
 •  
 • ► 24-26 MARS - €69 / PERSONI BB
  ► 07-09, 08-10, 21-23, 22-24, 29 PRILL - 01 MAJ   €79 / PERSONI BB

  HOTEL TESORO 3* SUPERIOR 

QYTETET: LEFKADA , PARGA , JANINA, PREVEZA


Program

 • 1

  DITA E PARE

  Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 05.00 (Nisja nga Durresi ne oren 05:30).
  Ndalesa te shkurtra rruges. Kalimi i kufirit nga pika kufitare e Qafe Botes. Vizite ne qytetin e Parges, ku mund te konsumojme dhe dreken. Vazhdimi i udhetimit drejt ishullit te Lefkades. Akomodimi ne hotel. Pas konsumimit te darkes ne hotel qenderim i lire per shetitje ne qender te ishullit.

 • 2

  DITA E DYTE

  Pas mengjesit nisemi per ne fshatin turistik Nidri. Aty do te startojme viziten e mbrekullueshme me anije brenda kompleksit te shtate ishujve si Kefaloni, Skorpios, Meganisi, Arkudi, Astakos etj. Ky udhetim fantastik zgjat 3-4 ore dhe ka nje kosto extra prej 20 euro.Kthimi ne hotel. Konsumimi i darkes. Mbremje e lire per shetitje ne Nidri.

 • 3

  DITA E TRETE

  Mëngjesi në hotel. Ndalese per kafe dhe vizite ne Preveza. Me pas nisemi per ne Janine, aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite ne shetitoren buze liqent dhe ne kalane e Janises. Konsumimi i drekes ne Janine ne menyre individuale. Kthimi ne Shqiperi nga dogana e Kakavise. Mberritja ne Tirane dhe Durres ne darke.
  Fundi i sherbimit tone.
   

  Duhet te keni me vete :

  -Cante shpine, Shishe uji 1 Liter,rroba te pershtatshme per bore , rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

  Sugjerim :

  NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

  SHENIM

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
  • 0-2.99 VJEC FALAS
  • 3-11.99VJEC 50 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR
  SHENIM
  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 75% KOSTO EXTRA NGA CMIMI FILLESTAR.

  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 2-3 DITË PARA.


Included

 • Mëngjesi
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod
 • Akomodimi ne hotel Tesoro 3*

Not included

 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 • Taksa lokale €1.5 per dhome hotel 3*
 • Taksa lokale €3 per dhome hotel 4*
 • SHËTITJA ME ANIJE NE VIZITEN E ISHUJVE €20