MAVROVË - STRUGE - OHER, 2 DITË

View photos

Description

 •  
 • ►MARS: 11-12
 •  
 • ► HOTEL IMPERIAL  4* €49 HB ( NE QENDER TE STRUGES)  


Program

 • 1

  DITA E PARE

  -Nisja nga Tirana ne oren 06:30 .

  -Nisja nga Durresi ne oren 05:45 . (Pagese extra 5 Euro/personi)

  -Nisja nga Elbasani ne oren 07:00 .

  ►(Per realizimin e transfertave nga Durresi duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

  Do te vazhdojme udhetimin tone drejt doganes se Qafe Thanes ku do te bejme nje ndalese per pushim te shkurter ne zonen e Librazhdit.

  Pas procedurave doganore do te vizitojme qytetin piktoresk te Ohrit ku aty do te vizitojme qytetin e vjeter, kalane e qytetit, kishat e njohura dhe do te kemi mundesi te nje eksperience fantasitke  per personat qe deshirojne te zhvillojme edhe lundrim me anije ne liqen per te prekur pjese te tjera te Ohrit. Pas konsumimit te lire te drekes kryejme akomodimin ne hotel.Pasdite vizite ne qytetin e Struges.

  Darka ne hotel. Mbremje e lire.

 • 2

  DITA E DYTE

  Pas mengjesit vazhdojm udhetimin drejt Parkut Kombetar te Mavroves.Qendrimi i lire per ski dhe per te shijuar natyren e bardh qe Mavrova ofron.Shoqeruesi jone mund t’ju ofroje asistence dhe sugjerime per personat qe duan te mesojne te skijojne .Konsumimi i drekes ne menyre individuale  ne restorantet e zones (nuk ju mungon asistenca dhe sugjerimi i guides nese e deshironi ).Nisja nga Mavrova per ne Tirane pasdite.  Kthimi ne Tirane dhe Durres ne darke me ndalesa te shkurtra gjate rruges .

  Fundi i sherbimit tone.

  Sugjerohet te keni me vete :

  -Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

  Sugjerim :

  NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDESIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-6.99 VJEC PERFITON 30 % ZBRITJE
  • MBI 7 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE, HAPJEN E TELEFERIKUT NGA OPERATORET LOKALE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 2-3 DITË PARA.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

   

  TE DHENAT E NISJES DERGOHEN MINIMALISHT NJE DITE PERPARA UDHETIMIT ME MESAZH NE NUMRIN TUAJ TE KONTAKTIT. (SIGUROHUNI QE NUMRI JUAJ TE JETE I VENDOSUR SAKTE GJATE MOMENTIT TE REZERVIMIT)

  REZERVIMI I VENDEVE TE PARA NE AUTOBUS, KA NJE KOSTO EKSTRA 15 EURO/PERSON, VENDET E DYTA KANE KOSTO 10 EURO/PERSON, VENDET E TRETA KANE KOSTO 10 EURO/PERSON,NDERSA PJESA TJETER E VENDEVE TE AUTOBUSIT NUK MUND TE REZERVOHEN DHE MUND TE MERREN VETEM NE MOMENTIN E NISJES.


Included

 • Akomodimi në hotel me 4*
 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Transporti me automjet komod
 • Mëngjesi dhe darka

Not included

 • Siguracioni i shëndetit në udhëtim
 • Gjithcka papërmendur në çmim përfshihet
 • Dreka
 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • Bileta e teleferikut

Review:

RIDVANA BAKU – 20-02-2023:

Shuuumm te kenaqur me sherbimin cdo gje korrekt te kujdesur per sherbimet ndaj pasagjerve ishte udhetimi jone i pare Oher-Struge-Mavrov Ju falenderojme

FATMA ALLAMANI – 20-02-2023:

Staf i kujdesshem dhe i sjellshem. Patem fatin te kishim nje grup korrekt. E kenaqur nga eksperienca e pergjithshme.

XHULIAN BAKU – 20-02-2023:

shum korrekt