BUDVA-TIVAT-KOTOR - 2 DITE

View photos

Description

VIZITOHEN: BUDVA, TIVAT, KOTOR.

 • 30 SHTATOR - 1 TETOR.
  7-8, 14-15, 21-22, 28-29 TETOR.
 •  
  • ► HOTEL BRACERA 4* HB. €79
  • ► HOTEL ANITA  HB. €69Program

 • 1

  DITA E PARE

  ►Dita e pare:

  -Nisja nga Tirana ne oren 06:30.
  -Nisja nga Durresi ne oren 05:45. (Pagesë extra 5 euro/personi)

   

  Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin.
  Vazhdojme rrugen drejt ishullit te Shen Stefan ku do bejme nje ndalese te shkurter panoramike.  Me pas i drejtohemi qytetit te Budves.vizitojme qytetin e vjeter te Budvas, kercimtaren etj..  Akomodimi ne hotel, konsumimi i darkes. Mbremja e lire.

 • 2

  DITA E DYTE

  Mengjesi ne hotel. Pas konsumimit te mengjesit,nisemi drejt qytetit te Tivatit ku do te kemi mundesi te shikojme PORTO MONTENEGRO, nje nga portet me te medha luksoze ne Europe.   Pas vizites ne Tivat, vazhdojme drejt Kotorrit i cilesuar si nje nga qytetet me te bukura ne Malin e Zi. Ne Kotor do te vizitojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Gjirin e Kotorit (Opsionale shetitje me anije ne Gjirin e Kotorit 6 euro/personi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Kotor (individuale).
  Ndalese e shkurter gjate rruges se kthimit per ne Tirane. Mberritja ne mbremje rreth ores 19.00-20.00.

  ►Sugjerim:

  NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE.


  POLITIKAT E FEMIJEVE
  Ne rastin kur nje femije akomodohet ne nje dhome me 2 te rritur aplikohet ulja si me poshte:
  0 – 1.99 VJEC (FALAS)
  2 – 11.99 (35 % DISCOUNT)

  12 VJEC DHE SIPER  – PAGESE E PLOTE

  SHENIM

  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI  PER MBERRITJEN NE DESTINACION APO NDRYSHIMIN E PROGRAMIT NE VARESI TE KUSHTEVE ATMOSFERIKE APO FORCA TE NDRYSHME MADHORE .
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NESE FEMIJA NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI AS NUK KRYEN RIMBURSIME PER PERSONAT TE CILET REZULTOJNE POZITIV PAS KRYERJES SE TESTIT ANTIGJEN/PCR.

   CMIMET E MUZEUMEVE, EKSKURSIONEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE MUNDESOJNE KETO SHITJE. PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI LAJMEROHET PERPARA KRYERJES SE SHERBIMIT.

  REZERVIMI I VENDEVE TE PARA NE AUTOBUS, KA NJE KOSTO EKSTRA 15 EURO/PERSON, VENDET E DYTA KANE KOSTO 10 EURO/PERSON, NDERSA PJESA TJETER E VENDEVE TE AUTOBUSIT NUK MUND TE REZERVOHEN DHE MUND TE MERREN VETEM NE MOMENTIN E NISJES.
   
  TE DHENAT E NISJES DERGOHEN MINIMALISHT NJE DITE PERPARA UDHETIMIT ME MESAZH NE NUMRIN TUAJ TE KONTAKTIT. (SIGUROHUNI QE NUMRI JUAJ TE JETE I VENDOSUR SAKTE GJATE MOMENTIT TE REZERVIMIT)


Included

 • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit
 • Akomodimi në hotel 3* ose 4*
 • Transporti me automjet komod
 • Mëngjesi dhe darka

Not included

 • Hyrja në monumente dhe muzeume.
 • Taksa lokale 1.50 EUR për person/natë
 • Gjithcka e papërmendur me sipër.
 • Taksa e qytetit të Kotorrit 1 EUR/person
 • Taksa e Qytetit te Vjeter ne Budva €1/person
 • Shëtitja me anije në Kotor 6 Euro/person

Review:

ENI ADHMAMI – 26-09-2023:

Very good service

ARTAN ALIMEHMETI – 08-05-2023:

Si gjithmone jeni me te miret!

ERINDA ABDIHOXHA – 01-05-2023:

Organizim i shkelqyer fale perkushtimit dhe pozitivitetit qe tregoi guida jone Viola ❤️

LULJETA DURMISHI – 24-04-2023:

Udhetimi i këndshëm.Hotel shum i mire.Ushqim cilësor.Shoferi dhe shoqëruesi Andi shum të sjellshëm dhe profesionist

TRENDAFILE HIDA – 24-04-2023:

Kemi mbetur shume te kenaqur :)

RENOLS BILALAJ – 21-03-2023:

Pershendetje! Ju faleminderit per fundjaven e bukur qe kaluam nen kujdesin tuaj. Kaluam nje eksperience shume te bukur ne cdo aspect ne Budva, Tivat dhe Kotorr. Jam shume I kanaqur me cdo gje si Transporti, hoteleria, ushqimi si dhe Guida Juaj Amarildo dhe Drejtuesi I Autobuzi. Amarildo u tregua shume i kujdeshme, i duruar dhe me plot deshire per te na shpejguar cdo pyetje apo kerkese tonen. Theksoj Hotel Slavija ishte ne nje standard shume te larte, super Jave te mbare Renols Bilalaj

LUMTURIJE RRABOSHTA – 15-03-2023:

Gjithçka shkelqyeshem!

AMARILDO AHMETAJ – 13-03-2023:

Super udhetim.

GEZIM AJAZI – 13-03-2023:

Great Job

FRANCESKA REXHEPI – 13-03-2023:

Super udhetim, super sherbim!