DHERMI 3 DITË

View photos

Description

DATAT E NISJES:

KORRIK : 1, 8, 15, €115

Korrik 22, 29  €119

GUSHT : 5, 12, 19, 26 €119

SHTATOR 2  €115

HOTEL BELLEVUE 3*  - Ndodhet 10 minuta ecje me kembe larg nga vija bregdetare ne fillim te shetitores se Dhermiut.Dhomat disponojne TV, wi-fi, ajer te kondicionuar dhe ballkon.


Program

 • 1

  DITA E PARE

  ► Nisja nga Tirana oren 06:00 .

  Dita e Pare :

  Ndalesë për kafe dhe pushim ne Lungo Mare, Vlore. Vazhdimi i udhetimit ne qafe te Llogarase per foto dhe per te shijuar panoramen fantastike qe ai vend ofron . Mbërritja në Dhërmi, dhe qendrim i lire per plazh.

  Kohë e lirë/Plazh.Transporti , hotel – plazh  ne menyre individuale.
  Darka në Dhërmi ne restorant.

 • 2

  DITA E DYTE

  Dita e Dyte :
  Konsumimi i mengjesit. Nisemi drejt Gjirit te Grames per plazh. (Kjo shetitje ka nje kosto extra prej 3500 leke)
  Personat te cilet nuk deshirojne ta vizitojne mund te qendrojne ne Dhermi. Qendrimi deri pasdite. Kthimi ne hotel. Konsumimi i darkes.
  Me pas qendrim i lire per shetitje ose shijimi i jetes se nates ne Clubet dhe Lounge Bar-et e Dhermiut.

 • 3

  DITA E TRETE

  Dita e Trete :
  Konsumimi i mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.Qendrim i lire,per plazh, lojra uji, volejboll. (Kjo shetitje ka nje kosto extra prej 1500 leke)
  Personat qe nuk deshirojne te shkojne ne plazhin e Gjipese mund te shfrytezojne plazhin e Dhermiut .
  Qendrimi ne DHERMI deri ne pasdite.
  Kthimi per ne Tirane. Mberritja ne darke.

   

  Fundi i sherbimit tone !

  Sugjerim :
  NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

   

  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-1.99 VJEC JANË FALAS.
  • 2-9.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE.
  • MBI 10 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR.

   

  SHENIM
  ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)
  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA.
  ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES .
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.


Included

 • Transporti me automjet komod
 • Mëngjesi dhe darka
 • Guida shoqëruese gjatë udhëtimit
 • Akomodimi sipas hoteleve përkatëse

Not included

 • Hyrjet në monumente dhe muzeume.
 • Bileta ne Gjirin e Grames ( 3500 leke )
 • Bileta e skafit ne Gjipe ( 1500 Leke )

Location