PLAZH NE SPANJE

View photos

Description

Nga plazhet magjike, deri tek festat e cmendura, Spanja duhet te jete patjeter ne Bucket List-en tuaj per pushimet verore.


Program

 • 1

  Perse Spanje?

  Çdo vit, mijëra turistë zgjedhin të udhëtojnë në Spanjë për të zbuluar kulturën autentike lokale të vendit. Spanjollët kanë një mënyrë jetese shumë të relaksuar dhe të këndshme. Sidomos në pjesët bregdetare të Spanjës, jeta është më e gjallë. Kjo është arsyeja pse vendpushimet bregdetare njihen si qytetet më të mira të pushimeve në Spanjë.

 • 2

  Plazh ne Barcelone

  Koha më e mirë për të vizituar Barcelonën është nga prilli në korrik për të shijuar plazhet spektakolare të Barcelonës dhe ngjarjet dhe festivalet e saj në natyrë.Netët janë koha e përkryer për të bërë një shëtitje në ajër të freskët dhe për të zbuluar gjëra magjike për të bërë. Moti i nxehtë ju fton të bëni një zhytje në det dhe pishina.Festivali i revetlla de Sant Joan, i cili nis sezonin e verës, është një nga arsyet që do të dëshironi të largoheni në Barcelonë këtë verë.
  Disa nga plazhet me te mira:
  - Barceloneta Beach
  - Llevant Beach
  - Sant Sebastià Beach
  - Mar Bella Beach
  - Nova Mar Bella Beach

 • 3

  Plazh ne Ibiza

  I njohur për plazhet e bukura, resortet mahnitëse dhe jetën e natës, si dhe peizazhet e pafundme të mrekullueshme nën diellin e ndritshëm mesdhetar, Ibiza është një zgjedhje e lehtë për pushimet tuaja të ardhshme. Ne dyshojmë shumë se do të duhen të gjitha arsyet tona kryesore për të vizituar Ibizën për t'ju bindur.
  Disa nga plazhet me te mira:
  - Benirrás
  - Ses Salines
  - Talamanca
  - Playa d'en Bossa
  - Pou des Lleo

 • 4

  Plazh ne Majorka

  Mallorca është e njohur për bregdetin e saj të bukur, malet gëlqerore, arkitekturën spanjolle, kantinat e verës, fermat e produkteve të freskëta dhe plazhet mahnitëse.
  Disa nga plazhet me te mira:
  - Cala Mesquida
  - Es Calo del Moro
  - S'Amarador
  - Cala Formentor
  - Magaluf 

 • 5

  Plazh ne Lloret De Mar

  Lloret de Mar është vendi ideal për të shijuar pushimet familjare, pushuesit tërhiqen nga atraksionet, klima e shkëlqyer gjatë gjithë vitit, uji i pastër, plazhet, sportet ujore dhe jeta e gjallë e natës, por mbi te gjitha per cmimet ekonomike qe resortet ofrojne.
  Plazhet me te mira:
  - Cala Sa Boadella
  - Sa Caleta
  - Cala d'en Trons
  - Santa Cristina
  Beach

 • 6

  SHENIM

  Per data specifike dhe sugjerime te personalizuara mbi kerkesen tuaj,plotesoni formen e aplikimit ne te djathte dhe agjentet tane do t'iu kontaktojne sa me shpejte per t'iu asistuar.


Included

Not included


Location